Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

Консультує Міністр юстиції: визначення місця проживання дитини

Автор: Журналіст від 30-10-2017, 17:28, переглянуло: 107

0 Консультує Міністр юстиції: визначення місця проживання дитини Доброго дня, пане Міністре! За час спільного проживання ми з дружиною зрозуміли, що далі йти нам краще різними дорогами. На спільно нажите майно я не претендую, оскільки маю власне окреме житло. Однак хотілося б роз’яснення стосовно того, як визначитися з ким має проживати дитина? Як це питання регулюють законодавчі норми?

Категорія: Інформація для населення

 

Відкриття Томашівського мостового переходу через р. Сіверський Донець у Луганській області.

Автор: Журналіст від 28-10-2017, 13:55, переглянуло: 203

8 Відкриття Томашівського мостового переходу через р. Сіверський Донець у Луганській області.Сьогодні разом із Секретарем РНБО Олександром Турчиновим, заступником Міністра інфраструктури Юрієм Лавренюком та Головою ДССТ Миколою Мальковим відкрили Томашівський мостовий перехід через р. Сіверський Донець у Луганській області.

Категорія: Інформація для населення

 

Арсеній Яценюк у Кракові: В питанні енергобезпеки ЄС має триматися цінностей, а не ціни (відео)

Автор: Журналіст від 28-10-2017, 11:02, переглянуло: 101

0 Арсеній Яценюк у Кракові: В питанні енергобезпеки ЄС має триматися цінностей, а не ціни (відео)«Північний потік-2» ставить під загрозу європейську енергетичну безпеку. Тож дуже важливо говорити однією мовою, триматися цінностей ЄС, а не ціни валюти», - наголосив лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк у Кракові під час міжнародної конференції, присвяченої проблемам миру і безпеки у Європі у п'ятницю, 27 жовтня.

Категорія: Інформація для населення

 
 

Раритет: як в Радянські часи народ дурили

Автор: Журналіст від 25-10-2017, 01:06, переглянуло: 110

0 Раритет: як в Радянські часи народ дурилиОсь такий раритет показав мені сільський голова села Комарів з Кельменеччини.

Категорія: Інформація для населення

 

Правова допомога жителям  Новотроїцького району

Автор: Журналіст від 24-10-2017, 00:12, переглянуло: 139

0
Правова допомога жителям  Новотроїцького району
23 жовтня поточного року мобільний консультативний пункт під головуванням першого заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Олега Предместнікова в рамках загальнонаціональної правоосвітницької програми «Я МАЮ ПРАВО!»  відвідав жителів  Новотроїцького району, а саме: смт. Сиваське та с. Подове.

Категорія: Інформація для населення

 

Я МАЮ ПРАВО!

Автор: Журналіст від 23-10-2017, 12:52, переглянуло: 145

0 Долучайтесь до національного правопросвітницького проекту Мін'юсту Я МАЮ ПРАВО!

Категорія: Інформація для населення

 

Умови призначення і виплати допомоги при народженні дитини

Автор: Журналіст від 23-10-2017, 11:34, переглянуло: 98

0 Умови призначення і виплати допомоги при народженні дитиниДоброго дня! Ми з чоловіком маємо приємну новину, бо у нас народилася дитина. Але і я, і чоловік прописані у одному місті, а проживаємо і народжували у другому. Чи можемо ми оформити допомогу тут, де народжували, щоб не їхати 600 кілометрів додому?

Категорія: Інформація для населення

 

Процес децентралізації і об'єднання територіальних громад триватиме!

Автор: Журналіст від 22-10-2017, 00:30, переглянуло: 166

0 Процес децентралізації і об'єднання територіальних громад триватиме!Процес децентралізації і об'єднання територіальних громад триватиме, як би цьому не опирались місцеві чиновники-ретрогради. Люди хочуть об'єднання, люди хочуть керувати своїми громадами.

Категорія: Інформація для населення

 
 
Назад Вперед