Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

В Генічеському районі з каналу вилучено тіло загиблої людини. Рятувальники застерігають

Автор: Журналіст від 31-07-2016, 10:30, переглянуло: 364

1
В Генічеському районі з каналу вилучено тіло загиблої людини. Рятувальники застерігають

29 липня о 22:20 год. до Служби порятунку 101 надійшло повідомлення від чергового Генічеського відділу поліції про те, що на каналі, який проходить поблизу села Бойове знайдено тіло чоловіка. Загиблим виявився 41-річний мешканець села Ярошки Генічеського району.

Категорія: Інформація для населення / Новини області

 

Новотроїцьку не дали вільну радіочастоту 102,8МГц?!

Автор: Журналіст від 30-07-2016, 10:00, переглянуло: 324

0
Новотроїцьку не дали вільну радіочастоту 102,8МГц?!

Нажаль, очікування щодо початку трансляції українського радіомовлення у смт Новотроїцькому завершилися безрезультатно.

Категорія: Новини смт Новотроїцьке

 

Операція «Курорт» на морських узбережжях Херсонщини триває

Автор: Журналіст від 29-07-2016, 17:42, переглянуло: 333

1
Операція «Курорт» на морських узбережжях Херсонщини триває

Нагадаємо фіскали Херсонщини взялися наводити лад на морських узбережжях області і примусити тамошніх підприємців платити податки.

Після роз'яснювальних заходів і, так би мовити, превентивної роботи фіскали висадилися десантом у курортні райони - з першого липня у рамках операції «Курорт» розпочалися активні перевірки бізнесу.

Категорія: Новини області

 

Де купити чебуреки в Новотроїцькому?!

Автор: Журналіст від 29-07-2016, 11:00, переглянуло: 562

1
Де купити чебуреки в Новотроїцькому?!

Яскравим спогадом залишається у пам’яті кожного, хто хоч раз коштував знамениті чебуреки, проїжджаючи по трасі через с.Чкалове до смт Новотроїцького.
Смачні, хрусткі, пахучі...м-м-м…

Категорія: Інформація для населення / Новини смт Новотроїцьке

 

До відома шукачів роботи! Про військову службу за контрактом!

Автор: Журналіст від 20-07-2016, 23:38, переглянуло: 342

0
До відома шукачів роботи! Про військову службу за контрактом!

За інформацією Херсонського обласного військового комісаріату на військову службу за контрактом приймаються громадяни України, які пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби.

Основною перевагою військової служби є стабільне грошове забезпечення.

Категорія: Інформація для населення

 

На Херсонщині триває місячник добровільної здачі зброї

Автор: Журналіст від 20-07-2016, 23:22, переглянуло: 367

1
На Херсонщині триває місячник добровільної здачі зброї

З початку відпрацювання жителі Херсонської області добровільно здали 170 одиниць зброї та 28 одиниць спецзасобів, із них 18 газових пістолетів і револьверів, 131 одиницю гладкоствольної мисливської зброї. Також до поліції здано 172 штуки боєприпасів.

Категорія: Інформація для населення

 

У смт Новотроїцьке пожежні загасили загоряння дерев’яної споруди та огорожі

Автор: Журналіст від 19-07-2016, 15:00, переглянуло: 403

0
У смт Новотроїцьке пожежні загасили загоряння дерев’яної споруди та огорожі

16 липня о 15:34 на телефон Служби порятунку зателефонували мешканці смт Новотроїцьке і повідомили, що на вулиці Толбухіна горить дерев’яна споруда.

Прибувши за місцем виклику співробітники...

Категорія: Інформація для населення / Новини смт Новотроїцьке

 

Чи потрібен 3G-интернет у Новотроїцькому

Автор: Журналіст від 19-07-2016, 10:00, переглянуло: 364

1
Чи потрібен 3G-интернет у Новотроїцькому

Нещодавно користувачі Київстару отримали досить цікаве SMS-повідомлення про те, що в Новотроїцькому та його околиці тепер є 3G. Для його підключення необхідно набрати лише “3G-set”.

Це означає, що Київстар на території району створив...

Категорія: Інформація для населення

 

У Новотроїцькому районі проведено інвентаризацію житла, яке належить дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування

Автор: Журналіст від 18-07-2016, 15:00, переглянуло: 334

0
У Новотроїцькому районі проведено інвентаризацію житла, яке належить дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування

Протягом червня 2016 року службою у справах дітей районної державної адміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, виконавчими комітетами сільських та селищних рад проведена детальна інвентаризація та оцінка придатності для проживання житла, яке на праві власності або користування належить дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування.

Категорія: Освіта

 

Херсонские пограничники рекомендуют воздержаться от поездок через Чонгар

Автор: Журналіст від 18-07-2016, 10:00, переглянуло: 385

1
Херсонские пограничники рекомендуют воздержаться от поездок через Чонгар

В пoслeднee вpeмя нa кoнтpoльнoм пpoпускнoм пунктe «Чoнгap» oбpaзoвaлись oчepeди.

Кaк сooбщaют в Xepсoнскoй тaмoжни ГФС, в зoнe дeятeльнoсти кoнтpoльнoгo пунктa въeздa-выeздa «Чoнгap»

Категорія: Інформація для населення

 
Назад Вперед