Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

З Днем Конституції! Як відзначила цей день Херсонщина!

Автор: Журналіст від 28-06-2016, 21:18, переглянуло: 865

0
З Днем Конституції! Як відзначила цей день Херсонщина!

20 років тому в нашій країні відбувся історичний момент - депутатами Верховної Ради України була прийнята Конституція України.

Через роки ми відчуваємо величність цього моменту, адже для молодої держави визнання її суверенності та незалежності було запорукою розвитку державності та її національної свідомості і патріотизму.

Категорія: Новини області / Культура та спорт

 

Сьогодні відбудеться масове святкове дійство на Херсонщині!

Автор: Журналіст від 28-06-2016, 01:05, переглянуло: 357

1
Сьогодні відбудеться масове святкове дійство на Херсонщині!

28 червня 2016 року в день урочистого святкування Конституції України вся Херсонщина збирається на Кам’янській Січі.

Категорія: Новини смт Новотроїцьке / Культура та спорт

 

Чи ввійде нарешті хоч одна школа Херсонської області до кращих у 2016 році? Відповідь дасть ЗНО!

Автор: Журналіст від 26-06-2016, 12:00, переглянуло: 510

0
Чи ввійде нарешті хоч одна школа Херсонської області до кращих у 2016 році? Відповідь дасть ЗНО!

Тривога батьків-випускників не вщухає, адже ось-ось їхні діти почали отримувати результати ЗНО з навчальних предметів, які віднесені до необов’язкових, тобто третіх та четвертих за вибором.

Категорія: Новини області / Освіта

 

Ігор Пастух розповів про принципову позицію «Народного фронту»

Автор: Журналіст від 22-06-2016, 01:05, переглянуло: 297

1
Ігор Пастух розповів про принципову позицію «Народного фронту»

16 червня Верховна Рада провалила внесення до порядку денного законопроекту №4811 про арешт та конфіскацію активів корумпованих чиновників, набутих злочинним шляхом. Законопроект розробили депутати «Народного фронту».

Категорія: Новини області

 

Що сказали експерти про вершкове масло ПАТ “Новотроїцький маслосирзавод”!

Автор: Журналіст від 21-06-2016, 21:47, переглянуло: 721

0
Що сказали експерти про вершкове масло ПАТ “Новотроїцький маслосирзавод”!

Останнім часом все частіше чути нарікання покупців відносно продукції місцевого маслосирзаводу в Новотроїцькому районі. Особливо це стосується вершкового масла. Кажуть, і смак не такий вже солодкий, і консистенція бажає кращого. Однак, думки щодо його ціни збігаються в одному - вона дійсно одна з найдешевших.

Категорія: Новини Новотроїцького району

 

Vodafone запустил 3G в Геническе

Автор: Журналіст від 20-06-2016, 22:06, переглянуло: 439

0
Vodafone запустил 3G в Геническе

В пятницу, 17 июня, 3G покрытие Vodafone появилось в одном из самых популярных курортов Херсонщины – сеть 3G запущена в Геническе.

Категорія: Новини області

 

Звідки взявсь у нашому (Новотроїцькому) районі дикий кабан?

Автор: Журналіст від 19-06-2016, 18:06, переглянуло: 995

0
Звідки взявсь у нашому (Новотроїцькому) районі дикий кабан?


Неймовірна пригода відбулася у минулий понеділок, 13 червня. У каналі біля села Кривий Ріг опинився дикий кабан. Тварина намагалася випливти, пливучи від одного берега до іншого. Однак...

Категорія: Новини Новотроїцького району

 

В Геническ прибыл из Харькова двухэтажный поезд "ИнтерСити"

Автор: Журналіст від 17-06-2016, 12:05, переглянуло: 939

2
 В Геническ прибыл из Харькова двухэтажный поезд "ИнтерСити"

Впервые в истории г. Геническа прибыл 2-х этажный поезд ИнтерСити Харьков-Геническ.

Об этом в facebook сообщает главный редактор сайта "Новый Визит" Геннадий Осьмак.

Смотрите подробнее видео

Категорія: Новини області

 

Новотроїцька селищна рада оголосила конкурс на управителя будинків

Автор: Журналіст від 12-06-2016, 16:59, переглянуло: 759

0
Новотроїцька селищна рада оголосила конкурс на управителя будинків


У останньому номері районної газети “Трудова слава” (від 9 червня 2016 року №23) вийшло офіційне оголошення від Новотроїцької селищної ради щодо проведення конкурсу з надання послуг з управління багатоквартирними будинками в смт.Новотроїцькому.

До переліку таких будинків включено:

Категорія: Новини смт Новотроїцьке

 

Волонтерські й військові відзнаки для Сергія Максименка і ТОВ “Світанок” (смт Сиваське)

Автор: Журналіст від 11-06-2016, 10:20, переглянуло: 746

0
Волонтерські й військові відзнаки для Сергія Максименка  і ТОВ “Світанок” (смт Сиваське)

10 червня 2016 року на сесії Херсонської обласної ради громадською організацією “Волонтер” із м.Генічеська було відмічено нашего земляка Сергія Максименко.

Категорія: Новини Новотроїцького району

 
Назад Вперед