Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

Суд відпустив?!

Автор: Журналіст від 30-05-2016, 11:00, переглянуло: 814

14
Суд відпустив?!

Резонансна справа, яка собою вразила не тільки мешканців району, а й області, на сьогодні просто “злита”?

Нагадуємо, місяць тому в Новотроїцькому районі на землях Сергіївської сільської ради відбулася стрілянина групи молодиків проти охорони на полі одного із сільськогосподарського підприємства району.

Категорія: Новини Новотроїцького району / Кримінальна хроніка

 

Розовые воды Сиваша на Херсонщине оказались остатками древнего Лемурийских моря

Автор: Журналіст від 30-05-2016, 00:06, переглянуло: 685

0
Розовые воды Сиваша на Херсонщине оказались остатками древнего Лемурийских моря

Только в двух местах земного шара существуют уникальные «мертвые» озера. Одно из них расположено в Израиле. А вторым природа щедро наградила Херсонщину. Люди еще два века назад заметили, что грязи озера Сиваш имеют целебные свойства.

В 1969 военный грузовой самолет упал в одну из бухт Сивашского залива в Херсонской области. Авария вызвала пробивки толстого слоя грязи лимана.

Категорія: Новини області

 

Вишиванковий флешмоб на Херсонщині та у Новотроїцькому

Автор: Журналіст від 29-05-2016, 10:00, переглянуло: 566

0
Вишиванковий флешмоб на Херсонщині та у  Новотроїцькому

19 травня цього року розквітли квіти не лише на клумбах та присадибах, а й всі навкруги намагалися прикрасити себе вишиванковим візерунком.
Адже це й не дивно, щороку у третій четвер травня відзначається всеукраїнське свято - День вишиванки.

Категорія: Новини Новотроїцького району / Культура та спорт

 

Ремонт тротуарів в Новотроїцькому розпочато!

Автор: Журналіст від 28-05-2016, 08:56, переглянуло: 718

21
Ремонт тротуарів в Новотроїцькому розпочато!

Як вже набридло - у самому центрі селища Новотроїцького спотикатися, йдучи по старезним, “видавших виды” тротуарних доріжках.

По них і малеча крокує до школи, і старшокласники “намотують” круги на уроках фізичної культури...

Категорія: Новини смт Новотроїцьке / Благоустрій

 

На Херсонщині офіційно зареєстровано 43 мільйонери

Автор: Журналіст від 26-05-2016, 15:00, переглянуло: 356

0
На Херсонщині офіційно зареєстровано 43 мільйонери

На Херсонщині - 43 мільйонери. Саме стільки мешканців області офіційно задекларували власні доходи на суму у понад 1 мільйон гривень. Про це на брифінгу повідомили представники ДФС.

Категорія: Новини області

 

Чи будуть доступні субсидії у 2016 році за новим порядком?

Автор: Журналіст від 26-05-2016, 11:00, переглянуло: 343

0
Чи будуть доступні субсидії у 2016 році за новим порядком?

У минулому році майже 3,4 тис. мешканців Новотроїцького району отримали житлові субсидії. Завдяки лояльній програмі Уряду втричі більше осіб в районі, ніж у попередніх роках, змогли скористатися цією підтримкою від держави. Відповідно, значно зросли й обсяги державних коштів, спрямованих на субсидування населення.

Категорія: Інформація для населення

 

Майнова війна на Херсощині

Автор: Журналіст від 26-05-2016, 10:00, переглянуло: 283

0

Категорія: Новини області

 

Невже нам не потрібні кошти від держави?

Автор: Журналіст від 25-05-2016, 09:04, переглянуло: 450

0
Невже нам не потрібні кошти від держави?

Кабінет Міністрів України у травні місяці прийняв розпорядження №362-р, яким затвердив перелік інвестиційних програм і проектів, які планується профінансувати за рахунок державного фонду регіонального розвитку у 2016 році.

Однак, якщо уважно ознайомитися із переліком, ані Новотроїцького району, навіть Херсонської області ми там не побачимо!

Категорія: ---

 

ІІІ масштабний проект USAID розпочато в Новотроїцькому районі

Автор: Журналіст від 24-05-2016, 10:00, переглянуло: 591

0
ІІІ масштабний проект USAID розпочато в Новотроїцькому районі

В цьому році Новотроїцький район продовжує співпрацю з американською програмою USAID “Вода для агросектору”. Згідно затвердженого конкурсного проекту агрофірма “Мир” замінить на нові меліоративні труби частину трубопроводу зрошувальної системи.

Категорія: Новини Новотроїцького району

 

Чи впадуть ціни на молоко нижче 2,50?

Автор: Журналіст від 23-05-2016, 10:15, переглянуло: 468

1
Чи впадуть ціни на молоко нижче 2,50?

Щороку аграрний сектор України потерпає від сезонних коливань цін на сільськогосподарську продукцію. Не оминає цей кризовий процес і мешканців Новотроїцького району. Адже значна частина сільського населення заробляє кошти на життя саме здачею молока на переробку молокозаводам.

Категорія: Новини Новотроїцького району / Економіка

 
Назад Вперед